KONST / Litografier / Färglitografi 11356050
*
nr 1135 6050
Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Fladdermusse, 166/175, Löst blad, bladets mått: 62x75
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 oktober 2017
kl 18:01:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/10 13:01:46
1
300 kr
9/10 16:32:40
2
500 kr
9/10 17:40:10
1
400 kr
9/10 17:40:12
2
450 kr (Budbetjänt)
9/10 17:40:24
1
500 kr
9/10 17:40:24
2
500 kr (Budbetjänt)
9/10 17:42:06
1
Vinnande bud
9/10 17:45:32
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fladdermusse färglitografi grafik lasse åberg litografi litografier litografiskt blad löst blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1135 6050
Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Fladdermusse, 166/175, Löst blad, bladets mått: 62x75
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 oktober 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/10 13:01:46 | 1 | 300 kr |
9/10 16:32:40 | 2 | 500 kr |
9/10 17:40:10 | 1 | 400 kr |
9/10 17:40:12 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
9/10 17:40:24 | 1 | 500 kr |
9/10 17:40:24 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
9/10 17:42:06 | 1 | Vinnande bud |
9/10 17:45:32 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fladdermusse färglitografi grafik lasse åberg litografi litografier litografiskt blad löst blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50 -
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27